Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ APARTAMENT z 2019 roku Z TARASEM
w Pile, ul. Ofiar Katynia.
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,91 m2, a użytkowej 68,21m2, w apartamentowcu, na I piętrze, z tarasem o pow. 13,85m2.
Budynek wybudowany w 2019r.
Okna PCV, taras z widokiem na drzewa.
Czynsz 1.175 zł mies./3 os. W czynszu jest zawarta między innymi opłata za ogrzewanie, za wodę i kanalizację, za podgrzanie wody, za śmieci, fundusz remontowy, itp. Dodatkowa opłata to tylko rachunek za prąd.
Mieszkanie nie posiada gazu.
Teren wokół bloku jest w całości ogrodzony, brama wjazdowa na pilota.
OPIS MIESZKANIA:
POKOJE:
- Salon z aneksem kuchennym- 29,81 m2 – na podłodze panele, ściany gipsowane, otwarty na hol, kominek na biopaliwo, wyjście na taras, w CENIE pozostaje komoda w salonie i zabudowa meblowa kuchenna, lodówka, piekarnik w zabudowie, płyta indukcyjna;
- Sypialnia - 13,40 m2 – na podłodze panele, ściany gipsowane, wyjście na taras,
w CENIE pozostaje duża szafa,
- Sypialnia - 12,59 m2 - na podłodze panele, ściany gipsowane, wyjście na taras,
w CENIE pozostaje duża szafa,
- Łazienka razem z WC- 5,93 m2 – na jednej ścianie glazura, reszta ścian
gipsowana, terakota na podłodze, wanna z zamontowaną osłoną prysznicową,
umywalka z szafką, w CENIE pozostaje pralka oraz meble widoczne na zdjęciach,
- Przedpokój - 6,48 m2 – na podłodze kafle, ściany gipsowane, w zabudowie 2 szafy,
- TARAS - 13,85m2 (nie jest wliczony do powierzchni mieszkania), na podłodze
terakota, w CENIE pozostają meble widoczne na zdjęciach.
Z klatki schodowej prowadzi do dwóch mieszkań zamknięty korytarz, gdzie każdy z właścicieli posiada udział 50% w jego własności.
BEZPŁATNA POMOC w uzyskaniu kredytu !!!
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.